Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce (Fotorelacja)

W niedzielę 12 listopada na stadionie sportowym w Hrubieszowie rozegrano mecz na szczycie pomiędzy miejscową Unią i Huczwą Tyszowce. Kibice śledzący rozgrywki zamojskiej klasy okręgowej od początku sezonu czekali na ten właśnie mecz, ponieważ nie było wątpliwości że obie drużyny będą głównymi faworytami do wygrania całych rozgrywek.

Mecz zakończył się zwycięstwem hrubieszowian 2:1, mimo że to piłkarze Huczwy wyszli jako pierwsi na prowadzenie, po golu zdobytym przez Kamila Antoniuka. Jednak jeszcze przed przerwą miejscowym udało się nie tylko odrobić straty, ale również objąć prowadzenie i, jak się potem okazało te gole były na wagę zwycięstwa, ponieważ w drugiej części nikomu nie udało się trafić do bramki przeciwnika.

Mimo porażki na prowadzeniu w tabeli nadal jest Huczwa Tyszowce, która ma punkt przewagi nad Unią Hrubieszów. Wiadomo już, że podopieczni trenera Marcina Łysia spędzą zimę na fotelu lidera, lecz pytanie brzmi z jaką przewagą nad Unią? Jeśli tyszowianie pokonają w najbliższy weekend w zaległym meczu Koronę w Łaszczowie to ta przewaga, wzrośnie do 4 pkt lub przy remisie do 2 punktów. O tym się oczywiście dowiemy po rozegraniu meczu. 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego meczu na szczycie.