Udane występy młodych piłkarzy Tomasovii podczas Mikołajkowego turnieju w Zamościu

W sobotę 9 grudnia w Zamościu rozegrany został VII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej, który został zorganizowany przez DKS „Gaudium Zamość”.

Zawody były rozgrywane w kilku rocznikach, gdzie nie zabrakło drużyn młodzieżowych Tomasovii. Bardzo udany występ zanotowali podopieczni trenera Pawła Babiarza, czyli zawodnicy z rocznika 2008, którzy okazali się najlepsi w swoim roczniku. Młodzi tomaszowianie potrzebowali do tego trzech zwycięstw nad Gaudium Zamość, Omegą Stary Zamość i drugim zespołem Gaudium oraz remisu z Adrenaliną Łuck. W każdym z tych spotkań bramki zdobywał Kacper Bondyra, który z czterema golami został królem strzelców.

Tomasovia – Gaudium I 2-0
Bramki: Kacper Bondyra i Maciej Szuta

Tomasovia – Adrenalina Łuck (UK) 1-1
Bramka: Kacper Bondyra

Tomasovia – Omega Stary Zamość 2-1
Bramki: Kacper Bondyra i Błażej Piechnik

Tomasovia – Gaudium II 1-0
Bramka: Kacper Bondyra

Kadra: Marcel Misiuda, Paweł Wojtasiuk, Paula Witkowska, Błażej Piechnik, Adrian Gardias, Karol Iskierka, Maciej Szuta, Kacper Bondyra, Dominik Chudy, Igor Samek, Bogusz Sierzyński.

Równie udanie zaprezentowali się piłkarze z rocznika 2009 trenowani przez Ireneusza Barana, którzy tak jak ich starsi koledzy z rocznika 2008 okazali się najlepsi. Tomaszowianie wygrali wszystkie swoje mecze, nie tracąc ani jednego gola przy dziesięciu zdobytych. Skutecznością błysnął Kuba Kiwior, który z pięcioma golami został królem strzelców.

Tomasovia – Gaudium Zamość II 2: 0
Bramki: Baran, Kiwior

Tomasovia – Ostoja Skierbieszów 6: 0
Bramki: Baran x2, Kiwior x2, Brelak, Zawadzki

Tomasovia – Gaudium Zamość I 2:0
Bramki: Kiwior x2

Tomasovia: Mikołaj Świtnicki, Szymon Baran, Dawid Błaszczyk, Filip Brelak, Franciszek Głazowski, Dawid Grzesik, Kuba Kiwior, Antoni Litwin, Antoni Krawczyk, Jan Nizio, Wiktor Zawadzki.

W sobotnich zawodach w Zamościu udział wzięli również piłkarze Tomasovii z rocznika 2007, którzy w turnieju zajęli piąte miejsce.

 

źr. tomasovia.pl