Turniej Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym (zdjęcia)

W sobotę 15 grudnia odbył się w hali sportowej przy ZS Nr 2  „Turniej Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym”. Dyscyplina ta w naszym mieście zdobywa coraz większą popularność, ale nie ma co się dziwić, skoro zawodnicy Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego zdobywają medale w Pucharze Świata, czy Europy. Podczas wczorajszego turnieju na podium w poszczególnych kategoriach nie zabrakło karateków z naszego miasta, lecz tak jak powiedział, otwierając turniej wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego Jarosław Korzeń, zwycięzcami są wszyscy uczestnicy sobotnich zawodów bez względu na zajęte miejsca. 

Same zawody stały na bardzo wysokim poziomie, kto wczoraj nie był w hali, niech żałuje, ponieważ karate tradycyjne jest efektowną dyscypliną. Warto w tym miejscu pochwalić organizatorów, którzy przy pomocy licznych sponsorów dołożyli wszelkich starań, by organizacja turnieju stała na wysokim poziomie. Wspomniani organizatorzy nie tylko zadbali o stronę sportową, lecz również około. Nie zabrakło więc Świętego Mikołaja, który rozdawał prezenty uczestnikom turnieju oraz bardzo atrakcyjnych losowanych nagród, wśród których był m.in rower, czy telewizor.

Nasz serwis miał przyjemność mieć patronat medialny nad turniejem i w nim uczestniczyć i już dziś mówimy do zobaczenia za rok. Tymczasem prezentujemy fotorelację z wczorajszych zawodów.