Trzy zdarzenia drogowe w powiecie tomaszowskim

Wczoraj na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Najgroźniej wyglądający wypadek miał miejsce z udziałem 30-letniego motocyklisty w miejscowości Kolonia Łaszczówka. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tych zdarzeń.

Pierwsza kolizja miała miejsce w Lubyczy Królewskiej na ul. Zamojskiej o godzinie 8:25. Tutaj najprawdopodobniej zawinił kierujący audi, który zaczął manewr wyprzedzania, gdy opel skręcał w lewo. 24-letni obywatel Ukrainy tłumaczył, że w trakcie kiedy zaczął skręcać, poczuł uderzenie. W bok jego samochodu wjechało audi, kierował nim 25-letnimieszkaniec gm. Lubycza Królewska. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W drugim zdarzeniu brał udział samochód dostawczy opel movano i motocykl kawasaki. 30-letni kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala z licznymi obrażeniami, jest to mieszkaniec gm. Krasnystaw. Dostawczym samochodem jechał 37-letni mieszkaniec gm. Susiec, obaj kierujący byli trzeźwy. Wypadek miał miejsce na krajowej 17 w miejscowości Łaszczówka o godz. 12:40 na prostym odcinku drogi.

Chwilę później w miejscowości Przewłoka tez na prostym odcinku drogi, doszło do zderzenia seata leona z vw golfem. Kierujący byli trzeźwi. 34-letnia kobieta jadąca seatem została przewieziona do szpitala karetką pogotowia. Kierującemu golfem 24-letniemu mieszkańcowi gm. Ulhówek nic się nie stało. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tych zdarzeń.

źr. KPP Zamość