Trzecia porażka z rzędu siatkarek Tomasovii

Kolejne spotkanie ligowe mają za sobą siatkarki II -ligowej Tomasovii, które w sobotni wieczór podejmowały na własnym parkiecie AZS  UMCS Lublin. Dla obu drużyn dzisiejsze spotkanie derbowe miało bardzo ważne znaczenie w kontekście walki o lokatę, która daje prawo do gry w play-off. Dodatkowo tomaszowianki miały za cel przerwać serię dwóch porażek z rzędu, jakie im się przytrafiły ostatnio. Niestety ta sztuka im się nie udała, ponieważ „niebiesko-białe” poniosły trzecią z rzędu porażkę ulegając lubliniankom 2:3 w setach (25:18, 25:22, 21:25, 21:25, 7:15).

Następny mecz ligowy podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego rozegrają 14 grudnia również we własnej hali, a ich rywalem będzie PLKS Pszczyna. Będzie to zarazem początek rundy rewanżowej.