Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 17

Dzisiaj o godzinie 2:00 w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych (ford mondeo i skoda octavia). 19-letnia pasażerka mondeo zginęła na miejscu. W fordzie znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn, jeden z nich jest w stanie bardzo ciężkim, drugi 25-latek ma ogólne potłuczenia. Skodą octavią podróżowały cztery osoby. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy wypadku to obywatele Ukrainy.

Skodą jechały cztery osoby, które zostały przewiezione do szpitali w Tomaszowie Lubelskim i w Zamościu. Kierujący to 29-latek i pasażerowie: kobieta w wieku 27-lat, oraz dwóch mężczyzn 38 i 29-lat.  Fordem podróżowały 3 osoby. 19-letnia pasażerka mondeo zginęła na miejscu, natomiast  dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. Jeden z nich jest ciężko ranny, drugi ma ogólne potłuczenia.

     Droga krajowa nr 17 była przez kilka godzin zablokowana. Na miejscu wykonywali czynności procesowe policjanci pod nadzorem prokuratora. Oględziny miejsca zdarzenia, ze względu na to, iż były ofiary śmiertelne przeprowadził biegł sądowy z zakresu ruchu drogowego. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu całego zdarzenia.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski