Wyjaśniamy okoliczności tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło w Lubyczy Królewskiej.
41-letni kierujący hulajnogą elektryczną mając 2,5 ‰ alkoholu w organizmie jechał drogą kamienistą o nierównej nawierzchni. W pewnym momencie stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się na drogę. Z urazem głowy trafił do szpitala, gdzie zmarł następnego dnia rano. Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny.
Apelujemy do użytkowników hulajnóg elektrycznych o przestrzeganie obowiązujących przepisów i ostrożną jazdę. Hulajnogi elektryczne to szybki i wygodny środek transportu, ale jednocześnie wymagający rozsądku, przewidywania oraz odpowiedzialności !
Źr. KPP Tomaszów Lubelski