Tomaszowska policja ma nowego komendanta!

W tomaszowskiej komendzie w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Olgierda Oleksiaka odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim. Nowym szefem tomaszowskich mundurowych został mł. insp. Mariusz Gajewski, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczysta zbiórka w związku z powierzeniem obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim mł. insp. Mariuszowi Gajewskiemu.
W uroczystości uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Olgierd Oleksiak, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni tomaszowskiej jednostki oraz zaproszeni goście.

Mł. insp. Mariusz Gajewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Uniwersytetu im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Służbę w Policji rozpoczął w 2 listopada 1998 roku zajmując stanowiska w pionie prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Następnie, obejmował kolejno stanowiska:

– Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie

– Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie

– I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie

Mł. isp. Mariusz Gajewski w swoim przemówieniu zapowiedział, że priorytetem dla niego będzie wzmacnianie jednostki, a także budowanie zaufania. Mówił, że stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim traktuje, jako duże wyróżnienie i wyzwanie.

Uroczystość zakończyła się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Lublinie o zakończeniu zbiórki.

Mł. insp. Mariusz Gajewski zastąpił na stanowisku Komendanta dotychczasowego szefa tomaszowskich policjantów podinsp. Artura Deryło, który objął obowiązki służbowe na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju. 

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski