Tomaszów Lubelski ma nową policjantkę

„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (…)” – od tych słów rozpoczęła rotę ślubowania nowo przyjęta w szeregi tomaszowskiej Policji policjantka. Niebawem funkcjonariuszka rozpocznie szkolenie podstawowe, po którym zasili szeregi tomaszowskich mundurowych. To kluczowy moment w życiu zawodowym każdego policjanta, rozpoczynający niezwykle odpowiedzialną służbę.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie lubelskim odbyło się ślubowanie funkcjonariuszki wstępującej w szeregi Policji. To wydarzenie wpisujące się uroczyście w przebieg kariery zawodowej każdego policjanta. Od nowo przyjętej policjantki słowa policyjnej roty przyjął Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie inspektor Artur Deryło, który pogratulował dokonanego wyboru i życzył wszelkiej pomyślności na ścieżce zawodowej oraz satysfakcji z przyszłej służby.

W uroczystości uczestniczył również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim nadkomisarz Bogdan Kulas oraz kadra kierownicza z Wydziału Prewencji.

Na nowej drodze życia, wymagającej zaangażowania, odpowiedzialności, uczciwości i poczucia misji życzymy nowej policjantce wytrwałości, ale także niegasnącej chęci niesienia pomocy, empatii, dużej odporności i tego, aby sukcesy zawodowe rekompensowały wszelkie trudy policyjnej służby.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej REKRUTACJI do POLICJI.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski