Tomasovia przedłużyła serię wygranych do czterech

Czwarte zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach II ligi kobiet odniosły zawodniczki prowadzone przez Stanisława Kaniewskiego. Niebiesko-białe nie miały problemów z pokonaniem ostatniej ekipy w tabeli grupy 4 – STS Sandecji Nowy Sącz.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Kaniewski: – Przeciwniczki nie pokazały dzisiaj niczego szczególnego. Od początku spotkania narzuciliśmy rywalkom swój styl gry. Bardzo dobrze prezentowaliśmy się w polu zagrywki, dzięki czemu udało nam się odrzucić zawodniczki Sandecji od siatki. Do tego doszedł szczelny blok. Do połowy setów walka była w miarę wyrównana. Potem już odskakiwaliśmy przyjezdnym. Niepotrzebnie tylko w nasze poczynania wkradły się błędy własne.

Dziewczyny może i nie zagrały na 100% swoich możliwości, ale kolejne zwycięstwo cieszy. W II lidze kobiet czwarta grupa jest naprawdę trudna, więc każde oczko jest dla nas cenne.

NASTĘPNA KOLEJKA

2 grudnia Tomasovia Tomaszów Lubelski zagra na wyjeździe z KS Marba Sędziszów Małopolski.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:17, 25:17, 25:16)

Tomasovia: Patrycja Kaniewska, Karolina Karpiuk, Małgorzata Hajduk, Gabriela Kostur, Marta Chwała, Małgorzata Ruszel, Paulina Czekajska (libero) oraz Marta Cichoń, Martyna Dzida, Aleksandra Tabaczuk, Wiktoria Beńko.

tekst:lubsport