Tomasovia najlepszym zespołem w II lidze kobiet!

W sobotę 20 marca ostatnie spotkanie ligowe w ramach  rundy zasadniczej rozegrały siatkarki II -ligowej Tomasovii. Podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego na własnym parkiecie podejmowały drugi zespół San-Pajdy Jarosław, z którym to zespołem tomaszowianki przegrały w Jarosławiu 3:2. Wczorajsze spotkanie toczyło się pod dyktando tomaszowianek i można by było stwierdzić, że był to mecz bez historii. Jednak ten mecz wbrew temu co wskazuje końcowy wynik zostanie, jak i cała runda zasadnicza zapamiętany wśród kibiców na zawsze.

Przed meczem było wiadomo, że ekipa Tomasovii potrzebuje wygrać dwa sety, by okazać się najlepszą drużyną sezonu 2020/21 w II -lidze gr. IV. Nic więc dziwnego, że tomaszowianki przystąpiły do tego meczu bardzo skoncentrowane i z dużą wolą walki, by postawić przysłowiową kropkę na i. Taka postawa przyniosła zamierzony efekt, ponieważ spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:0 więc nic dziwnego, że po wygranym drugim secie w szeregach naszych zawodniczek nastąpiła szalona radość.

Serdecznie gratulujemy naszym dziewczynom i sztabowi szkoleniowemu zwycięstwa w lidze!

Wygrywając rozgrywki II -ligowe zespół Tomasovii zapewnił sobie udział w turnieju półfinałowym w walce o awans do I ligi. Na obecną chwilę nie są znane szczegóły wspomnianego turnieju, ponieważ organizator zostanie wyłoniony na podstawie konkursu ofert przez Polski Związek Piłki Siatkowej i niewykluczone, że chęć organizacji turnieju wyrazi nasz klub.