Tomasovia już na podium. Marba Sędziszów – TKS Tomasovia 0:3


Podopieczne Stanisława Kaniewskiego po raz kolejny udowodniły, że ostatnie dobre wyniki w ich wykonaniu nie są dziełem przypadku. Tomasovia bez straty seta pokonała na wyjeździe Marbę Sędziszów Małopolski. Wygrana za trzy punkty pozwoliła tomaszowiankom wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli grupy 4 II ligi.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Kaniewski: – Przede wszystkim cieszy nas zwycięstwo na tak trudnym terenie, jak Sędziszów Małopolski. Jako zespół zagraliśmy bardzo dobrze. Dziewczyny były aktywne i w każdym aspekcie dominowały nad rywalkami. Dzisiaj pomagała nam głównie zagrywka. Nie mogę mieć też zastrzeżeń do takich elementów, jak blok, obrona, atak, bo wszystko fajnie funkcjonowało. Cieszy, że popełniliśmy bardzo małą ilość błędów własnych. Najważniejsze są trzy punkty i to, że idziemy do przodu.

NASTĘPNA KOLEJKA

6 grudnia Tomasovia Tomaszów Lubelski zagra na wyjeździe z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

KS Marba Sędziszów Małopolski – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3 (18:25, 15:25, 16:25)

Tomasovia: Patrycja Kaniewska, Karolina Karpiuk, Małgorzata Hajduk, Gabriela Kostur, Marta Chwała, Małgorzata Ruszel, Paulina Czekajska (libero), Marta Cichoń, Martyna Dzida, Aleksandra Tabaczuk, Wiktoria Beńko.

źródło:lubsport