Susiec: II Międzypowiatowy Dzień Seniora

photo-phpII Międzypowiatowy Dzień Seniora to impreza integracyjna w której udział wzięły 4 Kluby Seniora z 3 powiatów i 2 województw. Głównym zadaniem Klubów Seniora jest przełamywanie izolacji i samotności z jaką często borykają się ludzie starsi. To forma wspierania

i zaspokajania wielu potrzeb osób starszych. Najważniejszą z nich jest potrzeba bycia potrzebnym.

Organizatorem spotkania w dniu 16 listopada 2016 r. był Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, który gościł Kluby Seniora z Suśca, Narola, Krynic i Józefowa.

Całą uroczystość otworzyła Dyrektor GOK – Joanna Kowalczuk zapraszając na część artystyczną przygotowaną przez 10. DH „Traperski Krąg” z Suśca, a następnie przywitała gości, którzy swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski, Sekretarz Miasta i Gminy Narol – Daniel Lomber, Komendant Hufca ZHP w Tomaszowie Lub. – phm. Anna Rojek, Dyrektor MOK Józefów – Beata Zaśko, Dyrektor GOK Krynice – Joanna Jamroż i pracownik GOK Narol – Grzegorz Sabal . Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów skierowanych do seniorów, wiele pięknych i szczerych życzeń.  

To spotkanie było dobrym sposobem poznania nowych i ciekawych ludzi.  

Spotkanie Klubów Seniora trwało do późnych godzin wieczornych przy wspólnych rozmowach, śpiewach i tańcach.

źr. GOK Susiec