Sprawę zwycięstwa rozstrzygnęli w drugiej połowie. Tomasovia – Włodawianka Włodawa 3:1.

Nareszcie tak mogą powiedzieć kibice Tomasovii, którzy prawie miesiąc musieli czekać na kolejne zwycięstwo swojego zespołu. Mimo że po pierwszej połowie to goście prowadzili, po skutecznym uderzeniu głową przez Wojciecha Więcaszka to dzięki o niebo lepszej postawie tomaszowian w drugiej części gry trzy punkty trafiły na konto naszego zespołu.

Następne spotkanie ligowe Tomasovia zagra w sobotę 6 października z Hetmanem w Zamościu. Początek meczu godz. 15:00.

Tomasovia – Włodawianka Włodawa  3:1  ( 0 :1 )

bramki: Kłos 53′, Nastałek 72′, 79′ – Więcaszek 29′

Tomasovia: Krawczyk – Szuta, Bubeła (82′ Kulpa), Turewicz, Łeń – Orzechowski (89′ Witkowski)i, Baran, Towbin, Nastałek (87′ Dudziński), Kłos (59′ Żerucha) – Rataj (77′ Mruk)

Żółte kartki: Czarnota (Włodawianka)

Sędzia: Piotr Jamrowski (główny), Jarosław Śledź, Piotr Dziubak (asystenci) – OKS Biała Podlaska