Spotkanie mieszkańców z dzielnicowymi

dzielnicowi_spotkanie_3W dniu 12 października 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie mieszkańców z dzielnicowymi. Spotkanie prowadził Naczelnik Wydziału Prewencji nadkomisarz Tomasz Pawelec który przedstawił dzielnicowych z terenu Tomaszowa Lubelskiego. Podczas spotkania mieszkańcy dowiedzieli się jakie rejony podlegają poszczególnym dzielnicowym oraz w jaki sposób można skontaktować się z policjantem pracującym w swoim rejonie.

Teren Miasta podzielony został na cztery rejony w których nad bezpieczeństwem czuwają:

  • Rejon 1 – mł.asp. Rafał Gardzioła 
  • Rejon 2 – mł. asp.  Adam Krzaczkowski
  • Rejon 3 – st.asp. Hubert Kielar
  • Rejon 4 – sierż.szt. Ewelina Obdyrko

Szczegółowe informacje o pracy dzielnicowych oraz zasięgu rejonów możecie Państwo uzyskać odwiedzając stronę internetową:
http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/komendy-policji/kpp-w-tomaszowie-lub/dzielnicowi/42765,DZIELNICOWI.html

 Zebrani poznali również nowy projekt wprowadzany przez policję na terenie całego kraju, mający na celu poprawę bezpieczeństwa pod nazwą „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa”. Mapy zagrożeń są istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Informacje prezentowane na mapach uwzględniają zarówno wybrane kategorie przestępstw i wykroczeń jak i zagrożenia, które w subiektywnym odczuciu mieszkańców negatywnie wpływają na ich poczucie bezpieczeństwa.

Adres internetowy KMZB: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

źr. UM Tomaszów Lubelski