Spotkanie Klubu Seniora Bełżec z Klubem Seniora Susiec!

27 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się wspólne spotkanie Klubu Seniora Gminy Bełżec z Klubem Seniora z Gminy Susiec. Wydarzenie z okazji Dnia Matki zainicjowane było przez członków Klubu Seniora w Suścu oraz susiecki GOK.

W trakcie uroczystości wręczono upominki, wystąpiły dzieci z Samorządowego Przedszkola w Suścu, jak również artyści seniorzy oraz wręczono „serca” – statuetki wykonane przez WTZ Grabowica. W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Wójta Gminy Bełżec – Brygida Pasierbiewcz, Kierownik GOPS w Bełżcu – Marcin Braumberger, Pani Paulina Krawczyk- pracownik socjalny GOPS w Bełżcu oraz koordynator projektów polityki społecznej, Przewodnicząca Klubu Seniora z Bełżca – Maria Jarosz wraz z seniorami, Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Przewodnicząca Rady Gminy Susiec – Urszula Bartoszek, Sekretarz Gminy Susiec oraz Zastępca Wójta Gminy Susiec – Tomasz Skroban, Kierownik GOPS w Suścu -Wioletta Litwin, Kierownik Klubu Seniora z gm. Susiec- Zdzisława Drążek wraz z seniorami oraz Pani Joanna Kowalczuk – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu. W imieniu członków bełżeckiego klubu pragniemy podziękować za zaproszenie, miłe przyjęcie i wspólną zabawę.

Gratulujemy wspaniałej organizacji

 

Źr. Gmina Bełżec