Sportowy Talent – Program bezpłatnych zajęć karate dla dzieci w Tomaszowie Lubelskim

Program ” Sportowy Talent” Polskiego Związku Karate Tradycyjnego realizowany przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki

BEZPŁATNE ZAJĘCIA KARATE TRADYCYJNEGO DLA DZIECI W TOMASZOWIE LUBELSKIM

      Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia karate tradycyjnego dla dzieci ze szkół podstawowych– zajęcia odbywają się do końca grudnia  w Tomaszowie Lubelskim w Szkole Podstawowej nr 2
przy ul. Żołnierzy Września 1 we wtorki i piątki w godz. 15.00- 16.00.

Najbardziej zaangażowani adepci wezmą również udział w ogólnopolskim zgrupowaniu szkoleniowym oraz turnieju sprawnościowym i podstaw karate, które odbędą się w dniach 18- 20.12.2015 r. w wyjątkowym miejscu, jakim jest Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki ” Dojo- Stara Wieś”.

W dniu 28.11.2015 r. (sobota) w Sz.Podst. nr 2 w Tomaszowie Lubelskim o godz. 15.00 odbędzie się specjalne seminarium szkoleniowe dla uczestników programu, które poprowadzi Andrzej Maciejewski– prekursor karate tradycyjnego na Lubelszczyźnie, wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Świata i Europy, Wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i Wiceprezes Światowej Federacji Karate Tradycyjnego oraz Taiga Horii– Akademicki Mistrz Japonii w kumite.

W załączeniu plakat programu Sportowy Talent- prosimy o umieszczenie na Państwa stronach www, portalach społecznościowych, w wydawnictwach.

Więcej informacji: 609 529 313, 81 743 79 99, 507 197 538; e-mail: lubelskie.karate@wp.pl

ST Tomaszów Lubelski