Spłonęła ciężarówka serwisowa 46Team trwa zbiórka na nową (film)

W nocy z 22 na 23 września 2019 na jednej z ulic w Tomaszowie Lubelskim spłonęła ciężarówka serwisowa 46Team, która wracała z ostatnich zawodów Pucharowych w tym sezonie z Austriackiego Speedworld. Niestety auto będące jak piszą członkowie grupy doszczętnie spłonęło, a jak piszą członkowie grupy z naszego miasta na zrzutka.pl to był ich mobilny dom, warsztat, i miejsce pracy.  Utracili nie tylko wyścigowe gokarty zawodników, części zapasowe, sprzęt serwisowy, ale także część ich historii.

Grupa znalazła się w dramatycznej sytuacji, ponieważ za 4 tygodnie trzech  kierowców ma wystartować w światowym finale, a  w planach były treningi i przygotowania do tej imprezy oraz do przyszłego sezonu. Dlatego za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl trwa zbiórka na nowe auto serwisowe, które jest niezbędne dla działalności grupy. Kwota do zebrania jest spora, bo 400 tyś zł.

Członkowie 46Team zwracają się do Wszystkich o pomoc, każda kwota, jaką możecie nas wesprzeć przybliży nas do odbudowy zespołu i pozwoli na szkolenie kolejnych reprezentantów Polski, którzy należą do ścisłej czołówki europejskiej i światowej.

Jak piszą dalej „Pomóżcie nam odbudować zespół i znowu stanąć na kołach w walce o jak najlepsze reprezentowanie Polski na krajowych i zagranicznych torach kartingowych”

Grupa 46Team to zespół wyścigowy, który od lat wychowuje i trenuje czołowych kierowców kartingowych w Polsce. 

 

Film: 

źr. zrzutka.pl / własne