Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa Chmielek 3:5 (Zdjęcia)

W sobotę 3 listopada rozegrany został mecz zamojskiej klasy okręgowej pomiędzy Spartą Wożuczyn a Victorią Łukowa Chmielek. Spotkanie zakończyło się porażką gospodarzy 3:5, choć trzeba powiedzieć, że jest to porażka na własne życzenie. Sparta w tym meczu prowadziła już 2:0 była przez większość meczu równorzędnym rywalem, lecz goście z Łukowej zdołali odmienić losy spotkania na swoją korzyść, po koszmarnych błędach miejscowych. Dotyczy to szczególnie grającego trenera Piotra Mroczki, który na pewno będzie chciał zapomnieć o tym spotkaniu jak najszybciej, ponieważ zapewne w najczarniejszych snach nie sądził, że akurat w sobotę, będzie to jeden z najgorszych meczów w jego piłkarskiej karierze. Szkoleniowiec z Wożuczyna  sprekurował dwie pierwsze bramki dla Victorii, a następnie swój nieudany występ podsumował golem samobójczym dającym gościom prowadzenie. 

Piłkarze Sparty Wożuczyn nie zasłużyli w tym meczu na porażkę, ponieważ rywale nie pokazali nic wielkiego, a końcowy rezultat jest mylący. Niestety dla piłkarzy z Wożuczyna rywale potrafili wykorzystać ich „prezenty” i dlatego komplet punktów pojechał do Łukowej. 

Po 14 kolejkach Sparta w ligowej tabeli zajmuje 11 miejsce. W najbliższą sobotę czeka ją mecz w Starym Zamościu z miejscową Omegą.