Sparingowe zwycięstwo w derbowym spotkaniu. Hetman Zamość – Tomasovia 0:2

Czwarty mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy wczoraj na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu zmierzyli się z miejscowym Hetmanem. Wczorajszy pojedynek zakończył się całkowicie zasłużonym zwycięstwem tomaszowian 2:0, po golach Karola Karólaka w 28 minucie, który bardzo ładnym uderzeniem pokonał golkipera zamościan oraz Pawła Staszczaka w 90 minucie, który uderzeniem głową wykorzystał świetne dośrodkowanie spod końcowej linii boiska, jakim popisał się Ireneusz Baran.

Podczas wczorajszego spotkania szkoleniowiec naszego zespołu Marek Sadowski po raz kolejny testował dwóch zawodników z Ukrainy, których chciałby mieć w swoim zespole.

Następny mecz kontrolny piłkarze Tomasovii rozegrają za tydzień w weekend w Lublinie z Motorem Lublin (CLJ). Dokładny termin i godzina jest w trakcie ustalania.

Hetman Zamość – Tomasovia 0:2 (0:1)
bramki: Karólak 28′, Staszczak 90′

Tomasovia:  Krawczyk – Szuta, Smoła, Karwan, Łeń – Karólak, Skiba, Żurawski, Orzechowski, zawodnik testowany I – Mruk. Na zmiany wchodzili: Piatnoczka, Staszczak, Towbin,  zawodnik testowany II, Żerucha, Krosman, Baran.

źr. tomasovia.tomaszow.info
Facebook
Twitter