Słabe grzmoty Gromu. Tomasovia – Grom Różaniec 2:0.

Kolejny udany mecz mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy na własnym boisku podejmowali czwarty zespół w tabeli i zarazem beniaminka Grom Różaniec. W pierwszym meczu rozgrywanym na boisku rywala Tomasovia zwyciężyła skromnie 1:0, ale wtedy Grom pokazał się z dobrej strony, więc nikt nie spodziewał się łatwej przeprawy z podopiecznymi trenera Bogdana Antolaka. 

 

Zgodnie z przewidywaniami to nie był spacerek dla tomaszowian przyjezdni może nie stworzyli sobie zbyt dużo okazji bramkowych, ale pokazali, że w defensywie są dobrze zorganizowani. Jednak wspomniana obrona pękła w miarę szybko, ponieważ w 24 min Tomasovia przeprowadziła akcję, po której w polu karnym Damian Szuta dograł piłkę do Huberta Sałamachy a ten z najbliższej odległości posłał piłkę do bramki Gromu. Przyjezdni jeszcze dobrze się nie otrząsnęli a kilka chwil później przegrywali już różnicą dwóch goli, po tym jak Patryk Słotwiński zagrał piłkę na lewą stronę do Karola Karólaka, który będąc w dobrej sytuacji zmusił do ponownej kapitulacji golkipera z Różańca. Jak sie potem okazało więcej bramek nie było, choć tomaszowianie mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Nie było kolejnych goli, ale za to były debiuty w zespole Tomasovii. Po raz pierwszy na IV -ligowym boisku zagrali  Adrian Żurawski oraz Jakub Wawrzusiszyn, którzy dotychczas występowali w drużynach juniorskich. 

 

Piłkarze Tomasovii nie mają zbyt dużo czasu na odpoczynek, ponieważ w najbliższą środę o godz. 13:00 rozegrają na własnym boisku zaległy mecz z Granitem Bychawa. 

 

Retransmisja całego meczu

 

Tomasovia – Grom Różaniec  2:0 (2:0)

bramki: Sałamacha 24′, Karólak 25′

 

Tomasovii: Krawczyk – Żurawski, Chmura, Zozulia, Pleskacz (90+ Wawrzusiszyn) – Karólak, Skiba (77′ Witkowski), Słotwiński, Sałamacha (77′ Matterazzo), D.Szuta –  J.Szuta (89′ A.Żurawski)

 

Żółte kartki: Karólak, Pleskacz –  Mielniczek, Halych

 

Czerwone kartki: Karol Karólak 90′ (za dwie żółte) – Przemysław Kozyra 76′ (bezpośrednia za faul)

 

Sędzia: Paweł Tucki (główny), Tomasz Buczkowski, Mariusz Słoboda (asystenci) – OKS Zamość

 

Widzów: Mecz bez udziału publiczności.