Siatkarki z Jarosławia lepsze w meczu pokazowym od Tomasovii (film)

W sobotę 8 czerwca odbyła się kolejna impreza, która miała na celu zebranie środków finansowych na rzecz trenera siatkówki Jerzego Senejko. Tym razem został rozegrany mecz pokazowy, w którym zespół Tomasovii wzmocniony byłymi zawodniczkami występującymi w wyższych klasach rozgrywkowych podejmował świeżo upieczonego I -ligowca San -Pajdę Jarosław.

Zespół z Tomaszowa Lubelskiego poprowadził w tym meczu sam Jerzy Senejko, któremu jako drugi trener pomagał Stanisław Kaniewski. Pierwsze dwa sety to zdecydowana dominacja siatkarek z Jarosławia, które nie miały najmniejszych problemów z ich wygraniem. Jednak widzów najbardziej rozgrzał ostatni trzeci set, choć długo wydawało się, że padnie on łupem siatkarek Tomasovii, które prowadziły kilkoma punktami. Niestety w końcówce spotkania tomaszowianki roztrwoniły całą przewagę i jak się okazało przegrały na przewagi praktycznie wygranego seta i w całym meczu 0:3.

Jednak tego dnia końcowy wynik był sprawą najmniej ważną, ponieważ najważniejsze było to, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie trenera Senejki. Po wspomnianym spotkaniu doszło więc do kolejnej licytacji różnych gadżetów jak koszulki, piłki itd. Po zakończonej licytacji rozegrany został jeszcze jeden mecz pokazowy pomiędzy TSS Kudłaty i Politechniką Lublin

Ogólnie tego dnia zebrano  4874 zł. Warto nadmienić, że trenera Senejkę wsparli również piłkarze IV ligowej Tomasovii przekazując 1500 zł.

Zapraszamy do obejrzenia całego meczu pokazowego siatkarek Tomasovii z San-Pajda Jarosław.