Siatkarki Tomasovii rok 2020 rozpoczynają od zwycięstwa!

Spotkanie ligowe w ramach 12 kolejki rozegrały w sobotę siatkarki Tomasovii, które w Krzeszowicach zmierzyły się z tamtejszym Maratonem. Podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego rok 2019 zamknęły czterema porażkami z rzędu, podczas których zdobyły, zaledwie dwa punkty. Podczas dzisiejszego spotkania zanosiło się na kolejną porażkę, ponieważ dwa pierwsze sety padły łupem gospodyń, które wygrały do 18 i na przewagi do 25. Na szczęście sprawdziło się tym razem siatkarskie powiedzenie, że kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3. Kolejne dwa sety tomaszowianki rozstrzygnęły na swoją korzyść, wygrywając do 17 i 13, a w tie-breaku również okazały się lepsze, pokonując gospodynie do 12. Tym samym Tomasovia przerwała serię porażek i zdobyła cenne dwa punkty.

Już za tydzień siatkarki Tomasovii zaprezentują się swoim kibicom, gdzie w hali sportowej przy ZS Nr2 podejmą zespół Poprad Stary Sącz.