Samorządowcy gorsi od Księży.

Wczoraj w ramach obchodów „227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 -go Maja” rozegrany został coroczny mecz piłkarski, w którym drużyna Samorządowców zmierzyła się z  Księżmi Wicemistrzami XIII Mistrzostw Polski Księży w piłce halowej.

Mimo panującego skwaru panującego nad tomaszowskim stadionem pojedynek, jak na tego typu mecz był bardzo interesujący. Gdy po kwadransie gry (grano 2×35 minut) Samorządowcy prowadzili już 3:0, wydawało się, że drużyna Księży dozna bardzo wysokiej porażki. Szybko zdobyte gole dały, chyba zbyt dużą pewność siebie piłkarzom Samorządowców, którzy spoczęli na laurach, co wykorzystali  natychmiast Księża, zdobywając jeszcze przed przerwą dwa gole. Tuż po zakończonej przerwie Samorządowcy podwyższyli wynik na 4:2 i nic nie zapowiadało ich porażki. Najwyraźniej tego dnia opatrzność czuwała nad ambitnie grającą drużyną Księży, ponieważ nie tylko jej piłkarze zdołali doprowadzić do remisu 4:4,lecz dzięki zdobytym kolejnym trzem golom przechylili szalę zwycięstwa 7:4 na swoją korzyść.

Brawa należą się jednak obu zespołom, które jak na warunki panujące ponad 30 stopni w słońcu stworzyli bardzo interesujące i momentami trzymające w napięciu widowisko.

Poniżej prezentujemy fotorelację z wczorajszego meczu.