Rozstrzygnięto konkurs „Jestem Bezpieczny”

68-86983Rozstrzygnięty został gminny Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny” Wzięło w nim udział 11 szkół podstawowych z całego powiatu tomaszowskiego. Eliminacje Powiatowe odbędą się 18 maja.

W dniach 6- kwietnia zostały przeprowadzone eliminacje gminne Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. W konkursie więzło udział 11 szkół podstawowych z całego powiatu tomaszowskiego.  Do eliminacji przystąpili uczniowie  z gminy Tomaszów Lub. tj : ZSP w Szarowoli, ZSP w Podhorcach, ZSP w Majdanie Górnym, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jezierni, z gminy Susiec: ZSP w Suścu, ZS w Majdanie Sopockim I, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu, miasta i gminy Tyszowce: SP w Tyszowcach, SP w Przewalu, SP w Perespie.

Zwycięzcami powyższych eliminacji  zostali uczniowie z ZSP w Majdanie Górnym, ZSP w Suścu, SP w Perespie, którzy będą reprezentować swoje szkoły w eliminacjach powiatowych. Ponadto do konkursu przystąpią uczniowie szkół z pozostałych gmin tj: SP w Łaszczowie, SP w Tarnoszynie, ZS w Lubyczy Królewskiej i SP w Poturzynie.

Eliminację Powiatowe Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny” odbędą się 18 maja      z. 10:00 w KPP w Tomaszowie Lubelskim.

źr. KPP Tomaszów Lubelski