2 czerwca na Rynku miejskim w Tomaszowie Lubelskim odbyło się „Rowerowe Show”, czyli bardzo efektowne pokazy na rowerach w wykonaniu pana Jonasza Pakulskiego, który nie zapomniał zaprosić do swoich popisów, zgromadzoną publiczność.
Poniżej prezentujemy film z pokazów, które zdecydowanie przypadły do gustu tomaszowianom.