Remis jak porażka. Tomasovia – Łada 1945 Biłgoraj 2:2

Ostatni mecz sezonu 2018/19 mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy na własnym boisku w sobotnie popołudnie podejmowali Ładę 1945 Biłgoraj. Podopieczni trenera Pawła Babiarza musieli wygrać ten mecz, by utrzymać czwartą lokatę. Niestety to goście z Biłgoraja po 30 minutach prowadzili różnicą dwóch bramek i tomaszowianie musieli „gonić wynik”. Do remisu pomimo wcześniejszych kilku znakomitych okazji udało im się doprowadzić w 89 minucie dzięki samobójczej bramce zdobytej przez Bartosza Raduja. Jako że Kryształ Werbkowice pokonał u siebie Polesie Kock 3:0 to właśnie werbkowiczanie zakończyli sezon na 4 miejscu, natomiast nasz zespół zajął 5 lokatę.

Tomasovia – Łada 1945 Biłgoraj  2:2  (0 :2 )

bramki:Baran 69′, Raduj samobójcza 89′ – Czok 9′ (rzut karny), Paćkowski 30′

Tomasovia: Krawczyk – Orzechowski (75′ Bubeła), D.Szuta, Zozulia, Łeń – Baran, Mruk (58′ Raczkiewicz),Turewicz, Żerucha, Witkowski (79′ Pleskacz)  – J.Szuta (58′ Rataj)

Żółte kartki: D.Szuta, Zozulia – Czok, Koguc

Sędzia: Sylwester Wuczko (główny), Przemysław Wąsik, Mateusz Pizoń (asystenci) – KS Lublin