Pudło w Garczynie! (Zdjęcia)

25 kwietnia 2018 roku na pięknych trasach  Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie koło Kościerzyna ( woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisali się  uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, którzy prawo do startu uzyskali w jesieni, zdobywając tytuł mistrzów województwa lubelskiego w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Na zawodach ogólnopolskich uplasowali się na trzecim miejscu, przywożąc brązowy medal w swojej  kategorii. Ustąpili tylko Szkole Podstawowej nr 16 z Gdańska i Zespołowi Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej.

Zawody w Garczynie stały na bardzo wysokim poziomie pod względem sportowym i frekwencji. Przyjechały tam reprezentacje wszystkich województw – 77 drużyn i ponad 800 startujących.

Skład drużyny chłopców: Pleskacz Bartłomiej, Lasota Oskar, Kraszewski Patryk, Ferenc Jakub, Cielniak Dawid, Śrótwa Aleksander, Kapturkiewicz Oskar, Rybaczyński Michał, Cichoń Wojciech, Luty Patryk, Chmurzyński Oskar. Opiekun i trener: Tomasz Wawrzusiszyn.

 

materiał nadesłany