Przekaż swój 1% podatku na rzecz Tomasovii

1%Zarząd klubu TKS Tomasovia tak jak w latach poprzednich zwraca się z apelem do wszystkich członków klubu, kibiców sympatyków Klubu, ich rodzin i znajomych i wszystkich, dla których dobro tomaszowskiego klubu jest istotną sprawą o wsparcie akcji odpisu 1% z podatku z przeznaczeniem na cele statutowe Klubu, a w szczególności na rozwój sportu masowego dzieci i młodzieży. Aby zgromadzone środki mogły być wykorzystane przez Klub rozliczający się z Urzędem Skarbowym wypełniający PIT – 36 deklarują 1% odpis – wpisując:

KRS-0000201268 Cel szczególny 1% – Tomasovia

f4itc1

Statutowym naszym obowiązkiem jest promowanie akcji w środowisku tomaszowskim oraz poza, nim w pozyskiwaniu środków dla Klubu. Każdy członek klubu informując, przekazując prośbę o 1% odpisu z podatku dochodowego w swoim najbliższym otoczeniu przyczynia się bezpośrednio do sponsorowania Klubu.

Dopisek Tomasovia gwarantuje, że środki zgromadzone na koncie będą mogły być wykorzystane przez Zarząd Klubu na statutowe cele. Przypominamy, iż 1% ze swojego podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego można odpisać do 30 kwietnia 2016 roku. Wszystkim, którzy przekażą swój 1% na TKS Tomasovia już teraz serdecznie dziękujemy.