PRZEDŚWIĄTECZNE PROMOCJE W SALONIE RECMAN + KONKURS

Polska marka stylowej odzieży męskiej Recman, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot, zaprasza w dniach od 18 do 20 kwietnia do salonu przy ul. Lwowskiej 14. W tych dniach każdy będzie mógł skorzystać z przedświątecznych promocji!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Polandto gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 200 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 200 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Przedświąteczny konkurs Recman

Odwiedzając salon Recman przy ul. Lwowskiej 14 w Tomaszowie Lubelskim, będziesz miał okazję skorzystać z przedświątecznego 20% rabatu. Akcja trwa aż trzy dni – od 18 do 20 kwietnia! Promocji podlegają produkty z najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji marki. Zbliżające się święta to idealna okazja, by wyglądać niezwykle szykownie.

To jednak jeszcze nie wszystko! Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:

  • I miejsce:1 x perfumy Recman Black + gadżety
  • II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety
  • III miejsce: 1 x krawat + gadżety

Zasady są proste – opowiedz na pytanie konkursowe: W czym z najnowszej kolekcji Recman chciałbyś prezentować się podczas wielkanocnego śniadania i dlaczego?

Swoją odpowiedź wyślij nam, korzystając z poniższego formularza. Czekamy do 25 kwietnia do godziny 20:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową do 30 kwietnia. Nagrody będzie można odebrać osobiście siedzibie redakcji.

Podejmiesz wyzwanie?


    Polub także fanpage’a marki na Facebooku.