Powiatowe Święto Policji w Tomaszowie Lubelskim

68-91370Środa była dniem szczególnym dla policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. W świetlicy odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. Jednym z najważniejszych punktów akademii było wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz nagród finansowych. W uroczystości wziął udział również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Robert Szewc.

Uroczystość z okazji Święta Policji odbyła się w świetlicy tomaszowskiej komendy. W imprezie, poza policjantami i pracownikami cywilnymi, udział wzięło liczne grono zaproszonych gości – starości, burmistrzowie, przedstawiciele lokalnych samorządów, służb mundurowych, którzy na co dzień współpracują z Policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Szczególnym gościem był dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Robert Szewc. Podziękował on wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom tomaszowskiej KPP za codzienną rzetelną i ofiarną pracę, wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne, a także wyróżnienia.

68-91369

    W trakcie uroczystej akademii, 5 policjantek i 29 policjantów odebrało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Roberta Szewca i Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim mł.insp. Artura Deryło, nominacje na wyższe stopnie służbowe w korpusach oficerów, aspirantów, podoficerów i szeregowych. Ponadto czterech policjantów garnizonu tomaszowskiego zostało wyróżnionych nagrodami finansowymi, przyznanymi przez Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Pawła Dobrodzieja. Wyróżnionym oraz mianowanym funkcjonariuszom i pracownikom składamy najszczersze życzenia i gratulacje.

źr. KPP w Tomaszowie Lubelskim