Potrącenie pieszego

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek na ul. Wojska Polskiego w miejscowości Rogóźno. Kierujący samochodem marki Volkswagen 21-latek jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego, potrącił pieszego, który wtargnął na jezdnie. 38-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Zarówno kierujący, jak i pieszy uczestnik zdarzenia byli trzeźwi.

Do wypadku doszło w piątek tuż po godz. 21:00 na ul. Wojska Polskiego w miejscowości Rogóźno. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec gminy Krasnobród jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego, zauważył mężczyznę, który przebiegł przez jezdnię. Po czym biegł drogą dla rowerów w kierunku Krasnobrodu i niespodziewanie wtargnął na jezdnię wprost przed jadący pojazd, uniemożliwiając kierującemu uniknięcie zderzenia. Pieszym okazał się 38 -letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski. Mężczyzna został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.

   Zarówno Kierujący pojazdem marki Volkswagen, jak i pieszy uczestnik zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski