Poszukiwany Mateusz Ujma!

Tomaszowscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Mateuszem Ujmą. Z ustaleń wynika, że mężczyzna może poruszać się rowerem na trasie Krasnystaw – Lublin. Ostatni raz był tam widziany we środę br. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim lub pod numerem 47 81 54 210 oraz 112.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Mateuszem Ujma lat 29, zamieszkałym w Machnowie Nowym przy ul. Krótkiej 5/2.

Policjanci do spraw poszukiwań ustalili, że mężczyzna może poruszać się charakterystycznym rowerem z dwoma koszykami (jeden z przody, drugi z tyłu) na trasie Krasnystaw – Lublin, gdzie ostatni raz był widziany we środę 22 marca br., w godzinach południowych, co zostało zarejestrowane na monitoringu miejskim.

Mateusz UJMA

  1. 05.10.1993 roku

zam. Machnów Nowy ul. Krótka 5/2, powiat tomaszowski

Rysopis:

wzrost 184 cm, wiek 29 lat, szczupłej budowy ciała, włosy jasne, kilkudniowy zarost.

Ubiór:

czarna bluza z jasnym napisem z przodu, spodnie typu jeans, buty czarne, czapka zielona z daszkiem, może posiadać dwa ciemnego koloru plecaki.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Żeromskiego 4 Tomaszów Lubelski osobiście lub dzwoniąc pod nr tel. 47 81 54 210 lub 112.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski