Ponad 15 tys. zł zebrano dzisiaj dla Jurka podczas „Turnieju Mikołajkowego” w karate (fotorelacja)

W niedzielę 8 grudnia w hali sportowej przy ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbył się „Turniej Mikołajkowy” w karate. Jeśli ktoś twierdzi, że ta dyscyplina sportu jest mało atrakcyjna wystarczyło wybrać się do hali, by na własne oczy przekonać się, iż jednak jest inaczej. Duża w tym zasługa uczestników zawodów, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom oraz ich trenerów, którzy ich przygotowali. 

Strona sportowa to jedno, ale podczas dzisiejszego turnieju odbyła się akcja charytatywna na rzecz nauczyciela oraz trenera siatkówki Jerzego Senejko, którego również nie zabrakło w hali. Podczas turnieju było można wziąć udział w loterii fantowej, czy zakupić ciasta oraz ozdoby świąteczne i wiele innych rzeczy, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Oczywiście wszystkie środki finansowe zebrane ze wszystkich wspomnianych źródeł zostaną przekazane na leczenie Jerzego Senejko, a udało się dziś zebrać sporo pieniążków. Dokładnie jest to kwota 15 862 zł 93 gr. W tym miejscu należą się duże brawa i podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do zebranej kwoty. 

Jednocześnie przypominamy, że to nie jest koniec walki o zdrowie Jerzego Senejko dlatego, po raz kolejny zwracamy się do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie zbiórki. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to wpłacając pieniążki poprzez serwis zrzutka.pl (Tutaj!) oraz poprzez subkonto Fundacji Parasol Roztocza Nr 15 1750 1107 0000 0000 4112 3575

W roku 2019 to nie ostatnia impreza, podczas której będą zbierane środki na leczenie Jerzego Senejko. Już 21 grudnia dla Jurka zagrają piłkarze, a dokładniej oldboje (Więcej Tutaj!). Póki co prezentujemy poniżej obszerną fotorelację z dzisiejszego turnieju.