Poległy dopiero z liderem. Tomasovia – Płomień Sosnowiec 0:3

W sobotę 29 lutego  w hali ZS Nr2 mecz ligowy rozegrały siatkarki II ligowej Tomasovii, które we własnej hali podejmowały lidera rozgrywek Płomień Sosnowiec. Spotkanie zapowiadało się niezwykle interesująco, w końcu podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego to były przed tym meczem wicelider. Do tego tomaszowianki jeszcze w tym roku nie przegrały meczu, odnosząc 5 wygranych z rzędu.

Problem w tym, że drużyna gości to zdecydowany lider, który w całych rozgrywkach stracił, zaledwie trzy sety. Niestety kolejnego szóstego zwycięstwa z rzędu nie było, ponieważ rywal okazał się za mocny dla tomaszowianek, które przegrały  3:0 w setach do 17,19 i  do 18.

Tomasovia: Marta Chwała, Justyna Tyska, Wioletta Świerkosz, Maja Orzyłowska, Gabriela Kostur, Aleksandra Tabaczuk, Natalia Machniewicz (libero) oraz Diana Romaszko-Piwko, Patrycja Kaniewska.