Podczas Miejskiego Święta Roweru wykręcili dla Marcina prawie 6000 km!

W dniu 23.09.2018r odbyła się XIX edycja Miejskiego Święta Roweru. Impreza została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA” przy współpracy z Fundacją Parasol Roztocza.

Uczestnicy, których w tym roku zgłosiła się rekordowa ilość 111, mieli do przejechania dowolną liczbę rund na trasie Tomaszów Lubelski (Stadion Miejski) -Susiec-Tomaszów Lubelski, która w sumie liczyła 30 km. W tym roku uczestnicy mieli do wykręcenia w sumie 1000 km, dzięki czemu Fundacja Parasol Roztocza, przekaże rodzinie jednego ze swoich podopiecznych Marcina brakujące 1000zł na zakup ortez. Jak nie trudno się domyślić uczestnicy Miejskiego Święta Roweru nie mieli najmniejszego problemu, by przejechać wspomniane 1000 km, a nawet znacznie przekroczyli wspomniany dystans, gdyż w sumie przejechali 5880 km. Brawo! Wszystkim, bez względu na ilość przejechanych rund i kilometrów należą się wielkie podziękowania. 

Wprawdzie nie chodziło podczas wczorajszego Miejskiego Święta Roweru o to, kto ile rund przejedzie, czy o bicie rekordów, ponieważ liczył się wspólny cel, czyli pomoc dla Marcina nie mniej odnotujmy, że najwięcej rund przejechali panowie Mirosław Lewandowski z Tomaszowa Lubelskiego i Artur Ladman z Hrubieszowa. Najmłodszymi uczestnikami okazali się Julia Kudlicka i Filip Borkowski urodzeni w 2012 roku, natomiast najstarszym uczestnikiem okazał się pan Jan Rogowski urodzony w 1946 roku, który przejechał 3 rundy.

 Wśród wszystkich uczestników Miejskiego Święta Roweru na sam koniec zawodów rozlosowana została nagroda główna, która została ufundowana przez organizatorów całej imprezy. Najwięcej szczęścia w losowaniu miał pan Andriej Dzuńka z Rawy Ruskiej.

Na następne Miejskie Święto Roweru zapraszamy już za rok.

 

źr. tomasovia.naszosir.pl