Po zderzeniu oblał auto benzyną i podpalił!

41-latek kierujący Subaru w powiecie tomaszowskim stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierki ochronne. Następnie oblał auto benzyną, podpalił i uciekł z miejsca. Został zatrzymany przez policjantów z posterunku w Tyszowcach. Pobraliśmy od niego krew do badania na zawartość środków odurzających. Przyczyną jego zachowania miała być kłótnia z rodziną.

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Żulicach na skrzyżowaniu auto wjechało w barierki ochronne. Po przybyciu na miejsce, policjanci zastali dwa zastępy straży pożarnej gaszące pojazd marki Subaru. Na miejscu był również zgłaszający interwencję, który oświadczył, że widział jak nieznany mu mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki. Następnie wysiadł z pojazdu, oblał go benzyną, podpalił i uciekł. Do zdarzenia doszło 3 maja po godzinie 22.00.

Podjęte przez policjantów z posterunku w Tyszowcach działania doprowadziły do ustalenia i zatrzymania  41- letniego mieszkańca gminy Telatyn. Badanie nie wykazało zawartości alkoholu w jego organizmie dlatego pobraliśmy od niego krew do badania na zawartość innych środków odurzających.

Przyczyną podpalenia miała być wcześniejsza kłótnia z rodziną. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski