Plan przygotowań Tomasovii do rundy wiosennej

Za oknami warunki zimowe i jak wiadomo w związku z tym trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich, ale nie oznacza to że w klubach nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie to jest czas podczas którego wszystkie kluby IV ligi i nie tylko przygotowują plan przygotowań do rundy rewanżowej. Taki też plan posiada Tomasovia.

Obecnie zespół Tomasovii przechodzi okres roztrenowania, natomiast po przerwie świąteczno-noworocznej po raz pierwszy w nowym roku spotka się na treningu 12 stycznia. Tomaszowianie tak jak to było w latach poprzednich przygotowywać się będą na własnych obiektach, a podczas drugiego tygodnia ferii będą mieli obóz dochodzeniowy. Oczywiście, nie zabraknie gier kontrolnych, których w sumie podopieczni trenera Marka Sadowskiego rozegrają osiem. Plan spotkań kontrolnych wygląda następująco.

28 stycznia – Victoria Żmudź
1 luty środa – Omega Stary Zamość (Zamość godz. 17:00)
4 luty – Polonia Przemyśl
8 luty środa – Unia Hrubieszów (Zamość godz. 18:00)
11 luty – JKS 1909 Jarosław
18 luty – Kryształ Werbkowice
25 luty – Lewart Lubartów
4 marca – Stal Kraśnik

Na dzisiaj wiadomo, że mecze kontrolne w terminie środowym zostaną rozegrane na boisku w Zamościu, natomiast co do pozostałych spotkań ich miejsca i godziny będą ustalane z drużynami przeciwnymi przed danym meczem.

źr. tomasovia.tomaszow.info
Polub nas na Facebook