Piłkarska Kadra Czeka – Sukces Szkoły Podstawowej nr1 Im. Orląt Lwowskich (Zdjęcia)

W dniu 14.03.2018r. odbyły się w Piaskach Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2002 i młodsi ,, Piłkarska Kadra Czeka’’.

Po wcześniej wygranych eliminacjach na szczeblu powiatowym oraz rejonowym  Szkoła Podstawowa Nr1  w Tomaszowie Lubelskim  awansowała na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

W finałowym turnieju wzięło udział 11 drużyn. Zawodnicy naszej szkoły trafili do grupy sześciodrużynowej, którą wygrali po zaciętych i emocjonujących meczach.

Kolejnym naszym przeciwnikiem w półfinale była drużyna z Końskowoli. Po bardzo dobrej grze wygrywamy mecz 3:1, zapewniając sobie tym samym awans do gry o najwyższe miejsce w turnieju.

W finale, po bardzo dobrej grze i wyrównanym meczu, musieliśmy uznać wyższość rywali z Michowa, przegrywając minimalnie 0:1.

W końcowej klasyfikacji Szkoła Podstawowa Nr1  w Tomaszowie Lubelskim została V-ce Mistrzem Województwa Lubelskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców na rok 2018.

Ponad to zawodnicy wspomnianej szkoły otrzymali dwa indywidualne wyróżnienia:

Jakub Szuta został Najlepszym Strzelcem Turnieju, natomiast Maciej Stożek – Najlepszym Zawodnikiem Turnieju.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr1 Im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim wystąpiła w następującym składzie:

Szuta Jakub, Stożek Maciej, Woś Hubert, Jarosz Damian, Wawrzusiszyn Jakub, Sitarczyk Jakub, Różycki Sebastian – uczniowie klasy IIIb, Małka Szymon – IIIa oraz Wojtowicz Michał – VIIb. Opiekunem reprezentacji szkoły jest pan Mariusz Skawiński.

 

źr. Szkoła Podstawowa nr1 Im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim