Pijany wjechał w dom

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek, który mając prawie 1,5 promila alkoholu wjechał w dom. Jakby tego było mało, zaledwie cztery dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym o ponad 50 km/h.

Dzisiaj rano dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego, który najpierw spowodował kolizję z volkswagenem, następnie wjechał w budynek mieszkalny. 24-letni mieszkaniec gm. Ulhówek kierując fiatem, jechał ulicą 29 Listopada. Postanowił wyprzedzić dwa jadące przed nim samochody. Manewr ten zaczął tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Grota Roweckiego. Gdy kierujący VW włączył kierunkowskaz i skręcał w lewo, jadący fiatem uderzył w volkswagena i odbijając się od niego wjechał w budynek mieszkalny.

   Na miejscu patrol ruchu drogowego zbadał stan trzeźwości kierującego fiatem i okazało się, że 24-latek wydmuchał 1,4 promila. Jakby tego było mało 4 dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym ponad 50 km/h.  Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Teraz kierujący fiatem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski