Pierwszy sprawdzian za nami

turenijsan4
Pierwszy turniej towarzyski za nami. Siatkarki TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski zajęły 4 miejsce na turnieju w Jarosławiu. Jednak jak na ten etap rozgrywek nie wynik był dla zespołów rzeczą najważniejszą, lecz sama gra i zgrywanie nowo pozyskanych zawodniczek. Jak zgodnie twierdzą trenerzy zespołów na wyniki przyjdzie pora w październiku.
Trener Stanisław Kaniewski cały czas rotował składem szukając optymalnych pozycji dla swoich zawodniczek. Szansę pokazania otrzymała każda siatkarka.
Gra naszego zespołu napawa optymizmem bo jak na ten czas prezentują się bardzo dobrze. Duży wpływ na to mają nowo pozyskane zawodniczki, które wniosły wiele ożywienia i jakości w poczynania podopiecznych Stanisława Kaniewskiego. Niestety w naszym zespole mimo wcześniejszych zapowiedzi nie wystapi Joanna Beda, którą sprawy losowe zmusiły do zaprzestania treningów.

turneijsan1
Wyniki TKS Tomasovia:
TKS Tomasovia – San Pajda Jarosław 1:2
TKS Tomasovia – Pogoń Proszowice 1:2
TKS Tomasovia – Developres Rzeszów Młoda Liga 2:1
TKS Tomasovia – Szóstka Mielec 1:2

Kolejność końcowa:
1. Szóstka Mielec
2. San Pajda Jarosława
3. Pogoń Proszowice
4. TKS Tomasovia
5. Developres Rzeszów Młoda Liga

turniejsan3

Kolejnym testem siatkarek TKS będzie turniej w Tarnowie 3 – 4 wrzesień. A już dziś wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy na coroczny Turniej Piłki Siatkowej w Tomaszowie „Tomasovia Cup”, który odbędzie się w dniach 17 – 18 wrześnie. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych: młodziczki, kadetki i seniorki. Tradycyjnie do naszego miasta zjadą zawodniczki z całej Polski. Serdecznie zapraszamy.

TKS Tomasovia Tomaszów Lub.: Cichoń Marta, Szubiak Daria, Bartłomiejczyk Agata, Bondar Olena, Hajduk Małgorzata, Kostur Gabriela, Czekajska Paulina  – libero, Dzida Martyna, Kaniewska Patrycja , Beńko Wiktoria.

turniejsan6

turnirjsan5

I.H.