Pierwszy punkt Huczwy Tyszowce (film)

W meczu III kolejki o mistrzostwo IV ligi lubelskiej Huczwa Tyszowce podejmowała na swoim boisku beniaminka Spartę Rejowiec Fabryczny. Podopieczni trenera Krzysztofa Rysaka przystąpili do spotkania z mocnym postanowieniem zdobycia pierwszych trzech punktów, ale to goście dwukrotnie w pierwszej części meczu wychodzili na prowadzenie, lecz na szczęście dla nich za każdym razem potrafili odrobić straty za sprawą goli zdobytych przez Pawła Wiciejowskiego i Damiana Ziółkowskiego. Do przerwy był remis 2:2.

Gdy tuż po przerwie w 47 minucie Damian Ziółkowski wyprowadził swój zespół na prowadzenie wydawało się, że Huczwa jest na najlepszej drodze, by zdobyć komplet punktów. W 55 minucie goście mieli nawet rzut karny, ale nie potrafili go wykorzystać, ponieważ bardzo dobrze w tej sytuacji zachował się bramkarz tyszowian Krystian Guz. Jednak przyjezdni dopięli swego i w 77 minucie zdobyli gola na 3:3 i taki rezultat pozostał już do końca spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego ze wszystkimi bramkami z meczu i wspomnianym rzucie karnym.