Oldboje Tomasovii drudzy w „IV Memoriale Mieczysława Brzozowskiego”

W minioną sobotę rozegrany został w Werbkowicach „IV Memoriał Mieczysława Brzozowskiego”, w którym to turnieju rywalizowali oldboje. Wspomniane zawody na stałe wpisały się w kalendarz imprez podczas okresu zimowego i cieszy się sporym zainteresowaniem.

Podczas sobotniego turnieju udział wzięło tylko 5 drużyn, ponieważ niestety nie dojechała drużyna z Włodzimierza Wołyńskiego. Wśród zespołów biorących udział w turnieju nie zabrakło oldbojów Tomasovii, którzy na swoim koncie zanotowali dwa remisy oraz dwa zwycięstwa w tym z triumfatorem zawodów Hetmanem Zamość. Tomaszowianie od samego początku biorą udział we wspomnianym na początku memoriale i w dotychczasowej historii dwukrotnie kończyli rywalizację na podium, a dokładniej na 3 miejscu podczas I i II memoriału. Tym razem Jarosław Korzeń wraz ze swymi kolegami zajęli drugie miejsce.

Poniżej prezentujemy komplet wyników z udziałem oldbojów Tomasovii.

Tomasovia – Raiders Hrubieszów 1:1
Tomasovia – Clepadria Kraków 2:2
Kryształ Werbkowice – Tomasovia 0:3
Hetman Zamość – Tomasovia 1:2

Końcowa klasyfikacja:

1. Hetman Zamość
2. Tomasovia
3. Raiders Hrubieszów
4. Clepadria Kraków
5. Kryształ Werbkowice

Tomasovia wystąpiła w składzie: Marcin Żurawski, Zenon Maksymiak, Stanisław Anioł, Jarosław Legeżyński, Janusz Świderek, Piotr Orzechowski, Ireneusz Baran, Jarosław Korzeń.