Kadetki obroniły fotel lidera. TKS Tomasovia – Salos Lublin 3:2

DSCN0769

To już drugie zwycięstwo w przeciągu tygodnia kadetek TKS Tomasovia i drugie 3:2. Po bardzo dobrym początku, prowadzenie 2:0 w setach, podopieczne Jerzego Senejko pozwoliły dojść do głosu siatkarkom Salos Lublin. Dość nieoczekiwanie zrobiło się 2:2 i rozstrzygnąć mecz trzeba było w tie breaku. Nie przeszkadzało to w niczym mistrzyniom piątego seta z Tomaszowa do wygrania kolejnego meczu i zapewnienia sobie mistrza rundy zasadniczej. Trzeba dodać, że przeciwnik to nie byle kto, bo wicelider rozgrywek, który miał tyle samo punktów co tomaszowianki.
W tym sezonie kadetki spisują się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że już tak zostanie do końca. W najbliższy weekend czeka je turniej finałowy w Lublinie gdzie zmierzą się z TPS Lublin, Sobieski Lublin i dzisiejszym przeciwnikiem Salosem Lublin.
Wyróżniającymi zawodniczkami w zespole TKS Tomasovia były Wiktoria Beńko, Martyna Sielewicz oraz libero Umer Weronika.

Czekamy na dobre wiadomości z Lublina i trzymamy kciuki za nasze kadetki.
TKS Tomasovia – Salos Lublin 3:2 (28:26, 25:17, 20:25, 21;25, 15:8)
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski: Sielewicz M., Idzik J., Beńko W., Dzida M., Kostur G., Pizun J., libero Umer W oraz Bartoszek M., Prystupa J. i drugie libero Orluk G. trener Jerzy Senejko.