Nieuwaga przyczyną potrącenia pieszej

Wczoraj w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Fiat, wyjeżdżając z posesji nie zauważyła idącej chodnikiem kobiety. W wyniku czego doszło do potrącenia pieszej. 81-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszej przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem marki Fiat podczas wyjazdu z posesji nie zauważyła idącej chodnikiem kobiety. Na skutek czego doszło do potrącenia pieszej. Jak się okazało sprawcą zdarzenia była 66-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego. 

Piesza, 81-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierująca pojazdem, była trzeźwa.

Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze, a przy tym stosujmy zasadę ograniczonego zaufania.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski