Niebezpieczny wypadek na drodze do Pasiek

73688_bTomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w południe na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki. Kierujący audi A4 z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem osobowym, po czym uderzył w drzewo. Wszyscy uczestnicy tego wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Wczoraj po godz. 14: 40 na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący audi A4 nie dostosowując prędkości jazdy do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z audi A6, po czym uderzył w drzewo. A6 kierował 30- letni mieszkaniec gm. Susiec w samochodzie znajdowała się tez 28-letnia kobieta.

21-latek w ciężkim stanie został przewieziony karetką do szpitala. Dwoje pozostałych uczestników zdarzenia również przewieziono do szpitala gdzie pozostali na obserwacji.  Kierowca samochodu osobowego A6 w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zdrowy rozsądek, zachowanie ostrożności na drodze oraz przede wszystkim o jazdę z bezpieczną prędkością, zapewniającą całkowite panowanie nad pojazdem.

źr. KPP w Tomaszowie Lubelskim