Nie zauważył jadącego z naprzeciwka samochodu

Dzisiaj rano – w miejscowości Budy na drodze krajowej nr 17 – doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierujący citroenem nie zauważył jadącego z naprzeciwka renault. Kierującemu citroenem policjanci zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu. Kierująca z renaulta została karetką pogotowia przewieziona do szpitala miejskiego.

Na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Budy zderzyły się trzy pojazdy. Jadący od strony Zamościa citroen jumper, jak wynika z wyjaśnień kierującego, zaczął manewr skrętu w lewo i nagle poczuł silne uderzenie pojazdu jadącego z naprzeciwka. 28-letni kierujący powiedział, że oślepiło go słońce i nie widział nadjeżdżającego od strony Tomaszowa Lubelskiego renault.  Oba pojazdy siłą uderzenia wpadły na stojącego, na wyjeździe ze stacji paliw opla, którym jechał 18-latek zam. gm. Krynice.

    Kierującemu citroenem policjanci zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu. Kierująca z renaulta została karetką pogotowia przewieziona do szpitala miejskiego. Kierujący citroena i opla byli trzeźwi. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, miejsca zdarzenia oraz przesłuchali świadków.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski