Nie zareagował na sygnały dźwiękowe, bo był nietrzeźwy

Kierujący Audi podczas cofania na prostym odcinku drogi nie zauważył jadącego za nim samochodu marki Peugeot i doprowadził do kolizji. Nie zareagował na sygnały dźwiękowe, bo był pijany. 32-latek kierował pojazdem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Przedwczoraj po godz. 13:00 na ulicy Sybiraków w miejscowości Rogóźno miała miejsce kolizja drogowa. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot na prostym odcinku drogi zauważył jadący przed nim pojazd audi, który w pewnym momencie zatrzymał się i zaczął cofać. Pomimo użycia sygnałów dźwiękowych przez 38-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego z peugeota nie udało się uniknąć kolizji. Okazało się, że 32-letni kierowca audi nie reagował na sygnały, bo był nietrzeźwy. Kiedy policjanci przebadali go na zawartość alkoholu okazało się, że sprawca kolizji ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

   Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. 32-latkowi z gm. Mircze zatrzymano prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski