Narkotyki w szafie na ubrania

Zarzuty posiadania marihuany i amfetaminy usłyszał wczoraj 23-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Kryminalni realizując własne ustalenia ujawnili i zabezpieczyli narkotyki, które posiadał mężczyzna przy sobie i w miejscu zamieszkania. Za posiadanie substancji odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy ustalili, że 23-letni kierujący samochodem marki Volvo może posiadać substancje zabronione. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania przy mężczyźnie ujawniono papierowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Kiedy funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania  23-latka, w jego szafie na ubrania ujawnili woreczek foliowy z proszkiem.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że ujawnione substancje to marihuana i amfetamina. Z zabezpieczonej ilości można byłoby uzyskać prawie 80 porcji dilerskich narkotyków.

23-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski