Narkotyki pod poduszką i w puszce na herbatę

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową podczas przeszukań zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji marihuany. W piątek weszli do trzech domów i w każdym z nich ujawnili narkotyki. Jeden z mężczyzn narkotyki miał schowane razem z fifką pod poduszką, w puszce na herbatę i w foliowej siatce za telewizorem.

Operacyjni dzięki pozyskanym informacjom w piątek po południu weszli do trzech mieszkań na terenie Tomaszowa Lubelskiego, gdzie miały się znajdować narkotyki. W działaniach tych wziął udział funkcjonariusz Straży Granicznej wraz z psem, wyszkolonym do szukania narkotyków.  Przeszukania były na tyle efektywne, że zostało zabezpieczonych kilkadziesiąt porcji marihuany, waga i fifki. Wszyscy trzej mężczyźni to mieszkańcy Tomaszowa dwóch z nich to 30-latkowie najmłodszy miał niespełna 16 –lat. To pierwsze przestępstwo na jego koncie i to on miał przeszło 35 porcji narkotyku i wagę.Jeden z mężczyzn narkotyki miał schowane razem z fifką pod poduszką, w puszce na herbatę i w foliowej siatce za telewizorem.Dwóch starszych miało już styczność z Policją niejednokrotnie już łamali prawo.

   Za to przestępstwo grozi do 3-lat pozbawienia wolności dla pełnoletnich mężczyzn. Materiały zabrane w sprawie nieletniego zostaną przesłane do Sądu dla Nieletnich.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski